procedura rekrutacyjna na stanowisko

doradcy biznesowego sieci play

autoryzowanego partnera

Proces rekrutacji w Germatel

 

 • PRZEGLĄD CV


  Wybór kandydatów zaczynamy od zapoznania się z nadesłanymi dokumentami. Oceniamy zgodność umiejętności i kwalifikacji kandydata z oczekiwaniami przedstawionymi w ogłoszeniu rekrutacyjnym.

 • Pierwszy kontakt


  Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi Kandydatami, wstępnie weryfikujemy informacje w CV

 • Spotkanie


  Spotkanie odbywa się w odpowiednim oddziale terenowym lub online (zoom, teams). Podczas rozmowy zapoznajemy cechy osobowościowe kandydata, jego umiejętności, doświadczenie oraz zainteresowania. Jednocześnie kandydat poznaje Naszą Firmę oraz niezbędne informacje o stanowisku, na które aplikuje.

 • Informacja Zwrotna


  Telefonicznie, bądź mailem poinformujemy Cię o wyniku rekrutacji

 • Współpraca


  Po uzyskaniu pozytywnego wyniku, przechodzimy do dalszego procesu opisanego w kompendium rekrutacji

Budując swój zespół nie mogę sztywno określić cech charakteru, którymi powinni wyróżniać się kandydaci. Każdy z Nas jest inny, każdego motywuje coś innego, każdy ma swoją misję i cel i ta różnorodność jest doskonała w tworzeniu idealnego zespołu. Pozytywną relację z każdym kandydatem buduję od pierwszej rozmowy telefonicznej. Spędziłem setki godzin na spotkaniach rekrutacyjnych, poznając, ucząc się, odkrywając nowe talenty sprzedażowe, każde z tych spotkań było inne i każde z nich pomogło mi zaprojektować podstawowe elementy spotkania podczas których będę mógł najlepiej poznać kandydata, a On nie będzie czuł się jak na sztywnym przesłuchaniu.

 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej Firmy, współpracy – skontaktuj się ze mną, na pewno oddzwonię !

 

Łukasz Namyślak

Dzieli Cię już tylko krok od podjęcia współpracy z Germatel

Tytuł